Umělé travníky jsou elegantní náhradou za živé travní plochy

Umělé trávníkyJedná se o náhradu za živé trávníky bez ztráty svěží zelené barvy a velmi příjemné na dotek. Tyto plochy se vyznačují především schopností udržet si přirozený vzhled, dlouhou životností, nízkými provozními náklady, úsporou Vašeho času a životního prostředí.

Umělá tráva je tedy ideální řešení pro zahrady, terasy, veřejná prostranství, sportoviště, dekorace či pro jiná místa, kde přírodní trávník nemůže být použit.

Ztráta zabarvení, vyšlapaná místa, sekání, zavlažování, hnojení půdy, hubení škůdců, tak toto vše je s naším umělým zatravněním již minulostí. Údržba trávníku nebyla nikdy jednodušší. Umělý trávník stačí jen trochu postříkat vodou či zlehka shrabat listí a trávník je opět jako nový. Jako obrana proti plevelu se používá geotextilie, která zabraňuje jejímu průchodu, avšak jsou v ní i v travině dostatečně velké díry na odvodňování.

Vlastnosti umělých travnatých povrchů a náš obrovský sortiment Vám tak dává spousty možností, jak je využít. Mohou se stát dekorací pro Vaši zahrádku, kde je samozřejmě možné kombinovat trávu umělou s živou trávou. Dále je zde možnost využití například pro rekreační a sportovní účely – od golfových greenů až po celá multisportovní hřiště. Fantazii, kam se tento povrch může umístit, se meze nekladou.

Jako důkaz kvality těchto výrobků Vám naše firma, společně se zakoupením, dává 8 let záruku na všechny typy umělých travnatých povrchů.

Chcete se dozvědět více a nenalezli jste odpovědi na Vaše dotazy? Neváhejte nás kontaktovat!

 

 

 

Umělé trávníky - realizace

View the embedded image gallery online at:
https://www.ceskytravnik.cz/umely-travnik#sigFreeId2f590698ee

Už jste se rozhodli svěřit se do rukou profesionálů? Vyplňte poptávku, rádi se vám ozveme.

Vyplňte nezávaznou
poptávku