naše prostory se vzorkyFirma ČESKÝ TRÁVNÍK s.r.o. byla založena roku 2008 se zaměřením na pěstování, prodej a pokládku přírodních koberců. Čerpáme především z praxe a letitých zkušeností našich zaměstnanců, spřátelených firem a obchodních partnerů. Díky tomu, a kvalitě odvedené práce, na které si firma zakládá, jsme již v prvním roce funkčnosti firmy dosáhli výborných výsledků nejen na domácí scéně, ale taktéž v zahraničí.

Naše společnost se specializuje především na pěstování a pokládku přírodních i umělých travních koberců a na realizaci závlahových systémů z komponentů značky RainBird. Postupem času rozšiřujeme naší nabídku o mnoho dalších služeb spojených s trávníky, jejich údržbou a tak dále. Například jsme náš sortiment služeb rozšířili o instalaci a nabídku umělých travních koberců od předního výrobce umělých sportovních povrchů - belgické firmy Namgrass, který je špičkou v tomto oboru. Stali jsme se jejími výhradními zástupci pro Českou republiku. Chcete-li vidět vzorky a přímo si na jednotlivé typy trávníků sáhnout, pak nás navštivte na naší vzorkovně (Stecherův Mlýn, Litvínovice u Českých Budějovic), jsme Vám zde plně k dispozici.

Tyto speciální travní koberce jsme již instalovali jak na soukromých zahradách, tak na zahradách mateřských škol, kde umělá tráva plně zastupuje trávu přírodní. Zahrada je tak zbavena nehezkých vyšlapaných míst a lehce vzdoruje náporu dětských her. Tento produkt nevyžaduje zvláštní údržbu a je pro svůj přirozený vzhled a kvalitu velmi žádaný.

Už jste se rozhodli svěřit se do rukou profesionálů? Vyplňte poptávku, rádi se vám ozveme.

Vyplňte nezávaznou
poptávku