Představujeme rozmetač hnojiva Spyker P20-9010

ČESKÝ TRÁVNÍK jako jediný prodejce v České republice představuje lehké, všestranné a dobře manévrovatelné rozmetadlo hnojiva Spyker P20-9010. Díky jedinečnému Spyker číselníku máte 90 možností nastavení pro daný typ použitého materiálu, včetně travních směsí, hnojiv nebo písku.

Zakoupili jsme výkonný stroj Mauki pro hubení hryzců, hrabošů a krtků způsobujících škody nejen na trávnících. Použití oxidu uhelnatého (CO), případně ve směsi s dalšími plyny např. oxidem uhličitým (CO2) ve vysoké koncentraci, která vyvolá okamžitou smrt, pro situace jiné než porážka, není v rozporu s požadavky Přílohy I (body č. 5, 6), nařízení Rady (ES) č. 1099/2009 o ochraně zvířat při usmrcování.

Více informací o službě hubení škůdců trávníků.

Připravili jsme a zrealizovali pokládku umělých travníků pro nově vznklé hřiště. Chcete si užít trochu rodinné pohody a krásného podzimu? Podrobnosti  najdete na www.adventuregolf-hluboka.cz

Připravili jsme a zrealizovali pokládku umělých trávníků pro nově vzniklé multifunkční hřiště.

Připravili jsme a zrealizovali pokládku umělých trávníků pro nově vzniklé multifunkční hřiště pro Jihočeskou Univerzitu v Českých Budějovicích.