Neprorůstá plevel umělé travní povrchy?
Toto záleží na podkladu. Pokud se pokládá umělý trávník na místa, kde je plevelu hojně, instalujeme pod něj ještě speciální vodě propustnou fólii, která tyto nechtěné rostlinky bez jakýchkoli problémů zadrží.

Jak velký živý trávník je možno objednat?
Přírodní travní koberce pěstujeme na vlastních pozemcích o rozloze 6,5 ha. Není tedy problém Vám poskytnout živý trávník jak na Vaši zahrádku, tak klidně na fotbalové hřiště i víc. U větších rozměrů určeného povrchu tedy preferujeme a je i finančně výhodnější si nechat založit nový trávník, k čemuž používáme profesionální secí stroje. Společně s instalací či setím nabízíme také kompletní servis a zprostředkování instalace zavlažovacích systémů.

Co obnáší péče o umělý travní povrch?
Umělé travní povrchy mají tu výhodu v tom, že s jejich koupí se současně zbavujete starostí se sekáním a dalšími věcmi. Venkovní údržba zahrnuje maximálně lehké prostříknutí vodou či malé shrabání listí, jinak je to vše. Vnitřní umělé travní koberce, stejně jako normální koberec, stačí vysát či vyklepat a je to.

Kde všude může být umístěn umělý travní povrch?
Mohli bychom odpovědět jedním slovem – všude. Díky vysoké kvalitě a hlavně jeho odolnosti můžete dát trávník do jakéhokoli počasí, do jakéhokoli vlhka a tudíž i do jakéhokoli prostoru. Umělý trávník je ideální řešení tam, kde se živá tráva neuchycuje či být nemůže, je to skvělý povrch pro sportoviště, malý patter v kanceláři či jako dekorace.

Jak poznáte, jaký typ trávníku je pro vás ten nejlepší?
Všechny trávníky belgické značky Namgrass jsou vysoce kvalitní a garantujeme to i zárukou 8 let. Většina těchto povrchů je vhodná pro širší spektrum použití, ale přeci jenom se jejich vlastnosti a vzhled krapet liší. Umělé travní plochy zde máme rozdělené do kategorií dle účelu, kde najdete doporučené druhy trav. Kdybyste ale řešili odlišnou situaci a nevěděli si rady, neváhejte nás kontaktovat a náš personál Vám rád poradí.

Za jak dlouho dostanete svůj trávník?
V rámci Jihočeského kraje trávník dodáme 48 hodin od objednávky, dodací lhůtu nad rámec Jihočeského kraje sjednáme individuálně. Předpokládáme, že dopravu obstará naše firma, ale na přání zákazníka a po předchozí domluvě je možno, abyste si dopravu zajistili sami.

Nevíte-li si s něčím rady, tak neváhejte a zavolejte a náš personál vám s radostí poskytne všechny potřebné informace.